sobota, 12 września 2009

Botox na migrenę - informacje

Botox na migrenę - informacje.

Przy okazji leczenie botoxem zmarszczek zauważono, że dodatkowym pozytywnym skutkiem ubocznym w leczeniu było zmniejszenie się ataków migreny. Po tym nieoczekiwany odkryciu naukowcy postarali się określić punkty i dawki botoxu,które mogłyby złagodzić migreny. Statystycznie w Polsce na bóle migrenowe cierpi około 20% kobiet oraz 7% mężczyzn. Wyniki wskazują, że toksyna botulinowa wstrzykiwana w mięśnie czoła, oczu, czoła, z boku głowy i tył głowy w pobliżu szyi może wywołać natychmiastową ulgę nawet przez pół roku. Na zdjęcie żółte punkty to miejsca gdzie podaje się botox. Lekarze uważają że, oprócz rozluźnienie mięśni lek powoduje zakłócenia w transmisji sygnałów nerwobólowych, co efekcie daje znaczne zmniejszenie ataków migreny.

W porównaniu do innych metod leczenia migreny, które często wywołują skutki uboczne, takie jak: niestrawność, zwiększenie masy ciała, ospałość u 95% pacjentów leczonych Botoxem nie wystąpią skutki uboczne.
Jedna uwaga - jeśli rozważasz zastrzyki Botox, upewnij się, że lekarz ma doświadczenie w tym temacie. Nie zawahaj się zapytać. W Polsce jest to nowość, więc pytaj - w końcu To Twoje zdrowie.

Botox na migrenę - podstawowe informacje.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

How to lose 10 pounds ebook,

How to lose 10 pounds tutorial

Chopper Tattoo Designs, Skin Whitening Forever

Skin Whitening Forever

How to Be More Attractive and Desirable, free-bonus, Get a tattoo free bonus, Natural Breast Enlargement

Natural Breast Enlargement

How to Be More Attractive and Desirable, Reduce Cellulite Forever

Cellulite Free Forever