sobota, 12 września 2009

Botox na nadpotliwość informacje

Botox na nadpotliwość-podstawowe informacje.
Obecnie coraz częściej stosuje się Botox w leczenie nadpotliwości.
                                        Botox na nadpotliwość

Wydzielanie potu jest naturalnym sposobem organizmu na obniżenie temperatury ciała.
Osoby z nadpotliwością wydzielają pot w ilości znacznie przekraczającej potrzeby organizmu.
Rozróżniamy dwa rodzaje nadpotliwości: nadpotliwość miejscową i całego ciała.
Nadpotliwość miejscowa dotyczy przede wszystkim pach, rąk i nóg.
Napotliwość całego ciała często wynika z chorób takich jak tarczyca czy cukrzyca.
Z reguły po wyleczeniu choroby nadpotliwość znika. Gdy i to nie pomaga można zastosować zastrzyki z botoxu. Praktyka pokazała,że leczenie nadmiernego pocenia przy pomocy zastrzyków z toksyny botulinowej
jest zabiegiem nie tylko skutecznym, ale i bezpiecznym. Leczenie nadpotliwości obejmuje pachy, ręce, nogi i czoło.
W przeprowadzonym w Stanach Zjednoczonych testach kliniczych z udziałem ponad 300 pacjentów z dużą nadpotliwością pod pachami u 81% pacjentów pocenie udało się zredukować do 50% na okres prawie 7 miesięcy.
Toksyna botulinowa ma własności blokujące wydzielania substancji chemicznych w układzie nerwowym, który jest odpowiedzialny za funkcjonowanie gruczołów potowych.
Wstrzyknięcie Botoxu w wyznaczone punkty na ciele powoduje zablokowanie gruczołów potowych, a w efekcie ograniczenie pocenia się. Stosowania toksyny botulinowej w leczeniu nadpotliwości jest najskuteczniejsze, gdy wykonywane jest przez lekarza specjalistę, który      przeszedł specjalne szkolenie i który ma doświadczenie z tą procedurą. Podanie toksyny botulinowej tak jak w przypadku leczenia zmarszczek jest nieskomplikowane i wymaga stosunkowo niewielkiej ilości czasu. Przed zabiegiem należy jedynie powstrzymać się od wykonywanie intensywnych ćwiczeń fizycznych oraz nie korzystać z sauny.
Do zastrzyku używa się strzykawkę z cienką igła przy pomocy, której, wstrzykuje się niewielkie ilości toksyny otulinowej, tuż pod skórą w pobliżu gruczołów potowych odpowiedzialnych za nadmierne pocenie się. Przeważnie stosuje się, co najmniej kilkanaście iniekcji w jednym miejscu. Zastrzyki w dłonie lub stopy mogą być bolesne. Aby zminimalizować ten dyskomfort, lekarze mogą zastosować techniki uśmierzające ból takie jak: kremy, bloki nerwów, lód lub wibracje.
W trakcie zabiegu istnieje możliwość, że niektóre gruczoły potowe, mogą zostać pominięte. W związku z tym, może nadal występować pocenie się w leczonych obszarach. W takim przypadku ważne jest, aby ponownie skonsultować się z lekarzem w celu uzupełnienia luk dodatkowymi zastrzykami. Zastrzyki z botoxu nie leczą na stałe nadmiernej potliwości, należy liczyć się z tym, że objawy stopniowo powrócą za jakieś pół roku.
Ceny takiej kuracji w Polsce to do 1400 – 2000 zł.
Należy jednak pamiętać, że nadpotliwość jest poważnym stanem chorobowym i zanim zdecydujesz się ta botox skonsultuj się
najpierw ze swoim lekarzem.
Botox na nadpotliwość-podstawowe informacje.

2 komentarze:

  1. Jeżeli żadne domowe środki nie pomagają, ani dostepne szeroko w aptece, to ostateczną metodą jest udanie się na zabieg wstrzyknięcia kwasu betulinowego który działa podobno cuda. Koszt takiego zabiegu nie jest wysoki, a daje nam spokój do końca życia.

    OdpowiedzUsuń
  2. hej! ja mam olbrzymi problem z nadpotliwością, i niestety mi już nic nie pomaga a próbowałem już chyba wszystkiego. i chyba muszę się zdecyować na właśnie taki zabieg z użyciem botoxu

    OdpowiedzUsuń

How to lose 10 pounds ebook,

How to lose 10 pounds tutorial

Chopper Tattoo Designs, Skin Whitening Forever

Skin Whitening Forever

How to Be More Attractive and Desirable, free-bonus, Get a tattoo free bonus, Natural Breast Enlargement

Natural Breast Enlargement

How to Be More Attractive and Desirable, Reduce Cellulite Forever

Cellulite Free Forever