poniedziałek, 21 września 2009

Jak działa Botox - informacje

Jak działa Botox podstawowe informacje

Toksyna botulinowa jest neurotoksyną działającą na układ nerwowy.
Kiedy Botox jest wstrzykiwany, toksyna A oddziaływuje na zakończenia nerwowe . Podczas niezakłóconego funkcjonowania mięśni, acetylocholina(neuroprzekaźnik) jest uwalniana do zakończeń nerwowych, co powoduje skurcze mięśni. Botox blokuje wydzielanie acetylocholiny, powodując, że mięśnie robią się rozluźnione i zrelaksowane.

Śmierć z powodu ciężkiego zatrucia jadem kiełbasianym jest spowodowane przez porażenie mięśni w klatce piersiowej, co powoduje ustania oddychania. Zastrzyki z Botoxu są zazwyczaj podawane są w ekstremalnie niskich dawkach.
Śmiertelna dawka to ok. 3 tysięcy jednostek, a tymczasem lekarz do jednego zabiegu używa około 30 jednostek (kilku centymetrów sześciennych preparatu). Ryzyko wystąpienia niepożądanych skutków ubocznych po wstrzyknięciu zastrzyków botoxu jest bardzo małe. Zmarszczki na skórze są powodowane przez skurcze mięśni po skórą przez długi okres czasu. Zmarszczki pojawiają się najczęściej po 30-tym roku życia.


Botox Injection in Northern Virginia 20190 20170

Film z serwisu Youtube.com pokazujący zabieg wstrzykiwania Botoksu. Źródło: Youtube.com

 Botox wstrzykuje się w wybrane mięśnie lub pod skórę w okolicy oczodołów, na czole oraz pomiędzy brwiami. Zastrzyki z Botoxu powodują zaprzestanie kurczenia się mięśni i w efekcie wygładzenie skóry. Efekty leczenia są różne, ale poprawa zauważalna jest najczęściej od paru dni do kilku miesięcy. Aby uzyskać optymalny efekt zastrzyk należy zrobić 3-krotnie. Każdy zastrzyk zawiera kilka kropli rozcieńczonego botoxu.
Swoją rosnącą popularność botox zawdzięcza dużej skuteczności oraz prostocie leczenia.

Link:

Information about botox treatment


Jak działa Botox podstawowe informacje.

Strona główna: http://botox-informacje.blogspot.com

2 komentarze:

  1. Wow, wow, wow! I wish I was a great writer like you, because trust me I am falling short off words to express what I am feeling after reading this blog post. I really appreciate your skills and thoughtfulness.

    Swansea Botox

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak w każdej dziedzinie najlepiej wybrać sprawdzonych specjalistów. Jeśli chodzi o botoks Wrocław to mogę polecić jeden gabinet. Korzystam z niego ja i kilka moich znajomych. I to regularnie. Zawsze wychodzimy zadowolone.

    OdpowiedzUsuń

How to lose 10 pounds ebook,

How to lose 10 pounds tutorial

Chopper Tattoo Designs, Skin Whitening Forever

Skin Whitening Forever

How to Be More Attractive and Desirable, free-bonus, Get a tattoo free bonus, Natural Breast Enlargement

Natural Breast Enlargement

How to Be More Attractive and Desirable, Reduce Cellulite Forever

Cellulite Free Forever